Katalogas > Prietaisai ir įranga > Autoklavai

 

Autoklavas tai prietaisas skirtas sterilizacijai atlikti. Mūsų siūlomi prietaisai pagrinde skirti mokslo ir medicinos įstaigoms, maisto pramonės laboratoriniams padaliniams, bei visoms kitoms įstaigoms, kurių darbas reikalauja pastavaus naudojamos įrangos ir medžiagų sterilizavimo.

 

Pagal Europos Sąjungos nustatytus prEN 13060 standartus, autoklavai skirstomi į tris klases: "B", "S" ir "N"

  • B klasės autoklavas turi vakuuminio valymo bei vakuumunio džiovinimo funkcijas ir gali sterilizuoti bet kokios formos medicininius įrankius ar medžiagas: porėtus, turinčius smulkų detalizavimą, neįpakuotus ar įpakuotus į vieną arba dvigubą pakuotę. Tai tinkamiausias autoklavas medicijos įstaigoms, kuriems būtinas smulkių, įpakuotų, netolygių ir turinčių sunkiai pasiekiamas vietas, įrankių sterilizavimas bei džiovinimas siekiant apsaugoti nuo pakartotinio užteršimo. Būtinas 93/42/CEE direktyvos atitikimas.
  • S klasės autoklavas - ekonomiškesnė klasė, kuri turi (arba neturi) vakuuminio valymo bei vakuuminio džiovinimo funkcijas. Tinka lygiems, neturintiems daug smulkių dalių, prietaisams, taip pat, neįpakuoties ar įpakuoties medžiagoms. S klasės autoklavai tinka medicijos įstaigoms arba kitoms įstaigoms, kai sterilizuojami paprasti įrankiai kaip kolbos, skalpeliai, automatinių pipečių angaliai ar panašūs įrankiai.
  • N klasės autoklavas yra pats paprasčiausias ir ekonomiškiausias sterilizatorius, jis neturi vakuuminės kameros ir tinka tik neįpakuotiems instrumentams arba medžiagoms sterilizuoti. Instrumentai negali būti smulkūs, porėti, su įbraukimais, sudėtingos formos. Įrankiai sterilizavimui dedami tiesiai į krepšį ir negali neturėti sunkiai pasiekiamų vietų, kuriose gali išlikti infekuotas oro sluoksnis, apsaugantis mikroorganizmus nuo įkaitintų garų ir sumažinantis sterilizavimo proceso efektyvumą.

 

Kiekvienas mūsų siūlomas autoklavas turi atitinkamą prierašą kokiai klasei priklauso, todėl Jūs neturėsite sunkumų pasirinkti Jums tinkanti prietaisą.

 

Autoklavai skirstomi į dų tipus pagal kameros orientaciją: Vertikalūs ir Horizontalūs.

 

 

Vertikalūs autoklavai
 pasižymi didesniu darbiniu tūriu, todėl tinka stambesniems įrankiams ar indams sterilinti. Puikiai tinka skysčių sterilinimui kaip ir įrankių sterilinimui skystyje.
 Horizontalūs autoklavai
puikiai tinka, kai sterilinama smulki įranga kaip chirurginiai instrumentai. Tokia įranga gali būti tinkamai išsidėstyta ant lentynėlių be salyčio taškų tarpusavyje.
Vertikalus HorizontalusCopyright (c) Avsista. Visos teisės saugomos
Registruotis
Paslaugos