Katalogas > Mokymo priemonės > Fizika

Demonstracinis elektrolizės rinkinys

 

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/044 Prietaisas skirtas pademonstruoti elektrolizės procesus, kurie vyksta ant elektrodų, el. srovei tekant per ištirpintą ar išlydytą elektrolitą.  Komplektą sudaro: organinio stiklo talpa ant stovo su elektrodo laikikliais, du variniai elektrodai, du cinko elektrodai, du grafito elektrodai ir du laidai su gnybtais ir bananiniais kištukais.

Kaina: 26,50 eur/vnt be PVM.
 

Elektrolizės rinkinys

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/043 Komplektą sudaro: plastmasinis indas, dangtelis su 3 elektrodo laikikliais, 3 elektrodai (du variniai, vienas cinko).
Gali tarnaut kaip Volto elementas (t.y. pirmoji pagaminta baterija, kurią 1800 m. išrado Alessandro Volta).

Kaina: 10,20 eur/vnt be PVM.
 

 

Indukcinės ritės

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/034 Rinkinys padeda pademonstruoti elektromagnetinės indukcijos atsiradimo principus.

Kaina: 22 eur/vnt be PVM.
 

Demonstracinis prietaisas indukcijai

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/035 Prietaisas skirtas pademonstruoti elektromagnetinės indukcijos atsiradimo principus, t.y. laidininko įsielektrinimus dėl kito krūvio, nesiliečiančio su tuo laidininku, poveikius. Komplektą sudaro:  dvi indukcinės ritės ir metalinė šerdis pritvirtintos ant patvaraus medinio stovo.


Kaina: 36 eur/vnt be PVM.
 

Reostatai

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/036 Keičiamos varžos prietaisas, turintis du išvadus (fiksuotą ir perkeliamą). Perkeliant judamą kontaktą, keičiasi į elektros grandinę įjungta reostato dalis, taigi ir reostato elektrinė varža. Reostatai naudojami elektrinėse grandinėse reguliuoti įtampą arba srovės stiprį. Varža 10 Om,srovė 0-4 A.


Kaina: 16,50 eur/vnt be PVM.
 
Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/037 Nepakeičiamas, atliekant kai kuriuos fizinius ir cheminius eksperimentus, kurie susiję su elektros reiškiniais. Tai yra nesudėtingas prietaisas, skirtas jėgos ir įtampos reguliavimui elektrinėse ir elektroninėse grandinėse. Varža 10 Om, srovė 1,6 A.


Kaina: 26,00 eur/vnt be PVM.
 

Ampermetras

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/038 AC/DC ampermetras 0-2A. Prietaisas, skirtas matuoti elektros srovės stiprį grandinėje. Į elektros grandinę ampermetras jungiamas dviem gnybtais nuosekliai (ta pati srovė teka iš eilės visomis grandinės dalimis).


Kaina: 9,50 eur/vnt be PVM.
 

Voltmetras

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/041 AC/DC voltmetras 0-6V. Prietaisas skirtas matuoti kintamąją ir nuolatinę įtampą tarp dviejų taškų elektros grandinėje. Voltmetras įjungiamas į grandinę lygiagrečiai – jo gnybtai prijungiami prie tų grandinės taškų, tarp kurių reikia išmatuoti įtampą.


Kaina: 9,50 eur/vnt be PVM.
 

Rezistorius

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/003 Rezistorius 6Ω. Dydis: 60 x 60 mm. Svoris: 50g.


Kaina: 4,65 eur/vnt be PVM.
 

Elektroforinė mašina

Užs.kodas Aprašymas  
MP/F/045 Skirta dideliems elektrostatiniams krūviams ir aukštiems potencialų skirtumams gauti. Pritaikyta generuoti aukštą įtampą ir nepakeičiama mokant elektrostatiką mokyklose. Šios mašinos pagalba galima parodyti šiuos reiškinius: 1)kibirkštis ir jų savybes; 2)kibirkšties fiziologinis poveikis; 3)kibirkšties šiluminis poveikis; 4)kibirkšties jonizuojantis poveikis; 5)krūvio pasiskirstymas laidininko paviršiuje; 6)smailumos efektai; 7) elektros lauko jėgų linijos; 8)švytėjimo efektai tamsoje; 9)bandymai su vakuuminiais vamzdžiais.               
 


Kaina: 95,00 eur/vnt be PVM.
 
Copyright (c) Avsista. Visos teisės saugomos
Registruotis
Paslaugos