Katalogas > Prietaisai ir įranga > pH/Jonų/Laidumo/ Deguonies matuokliai
Horiba – tai tarptautinė kompanija, gaminanti įvairios paskirties analitinius prietaisus. Aukščiausio lygio kokybė ir patikimumas leido Horiba’i pelningai užimti vietą tarp pasaulio lyderių, užsiimančių analogiška veikla.
Jenway – Bibby Scientific padalinis, gaminantis įvairios laboratorinės paskirties prietaisus, tarp jų ir vandens analizei skirtus matuoklius. Patikimas ir gerai žinomas Lietuvoje laboratorinių prietaisų gamintojas.

 

 

Matuokliai, kurių paskirtis atlikti vandens analizės darbus pagal elektrocheminius metodus.

Siūlomi nešiojami ir laboratoriniai matuokliai, kurie, priklausomai nuo tikslų ir siekių, gali būti komplektuojami pagal užsakovo reikalavimus.


 

Kompaktiški matuokliai

 

 

Nešiojami matuokliai

 

Laboratoriniai matuokliai

 


Daugiaparametriniai matuokliai

Maži, vos 50 g sveriantis, laidumo, pH ir jonų (Na+, K+, NO3-, Ca2+) ir druskos matuokliai skirti greitiems matavimams atlikti. Daugiakartiniai, su automatiniu kalibravimu ir aukštu tikslumu. Puikiai tinka matavimams, nereikalaujantiems didesnio kaip ±2% tikslumo, atlikti.

 

Skirti matavimams atlikti lauko sąlyguose. Pasižymi aukštu atsparumu neigiamoms aplinkos sąlygoms.

Skirti moksliniams darbams atlikti. Pasižymi aukštu matavimu tikslumu bei išplėstomis funkcijomis, susietoms su duomenų valdymu.

 

Skirti matavimams atlikti lauko sąlygomis, tačiau, skirtingai nuo paprastų nešiojamų matuoklių, pasižymi išplėstomis funkcinėmis galimybėmis ir gali išmatuoti iki 11 skirtingų  parametrų.
Multimetras U-50

Copyright (c) Avsista. Visos teisės saugomos
Registruotis
Paslaugos